Dzień Otwarty w Pogodnej Jesieni

Po raz pierwszy 29 maja 2019 roku w Dziennym Domu Pogodna Jesień „Senior +” otworzył swoje drzwi przed mieszańcami Koszalina. Kierownictwo wraz z seniorami zorganizowało Dzień Otwarty, zapraszając koszalinian, którzy chcieliby poznać ofertę Placówki.

Pozytywnie zaskoczyła seniorów i pracowników duża ilość przybyłych gości. Zaprezentowana oferta DD bardzo spodobała się gościom. Były zajęcia kulinarne – lepienie pierogów, zajęcia rękodzielnicze – tworzenie kartek okolicznościowych, gry stolikowe – ulubiona gra Seniorów „Bingo” i rehabilitacja z elementami kinezyterapii. Atrakcją była zaproponowana wspólna gimnastyka ogólnousprawniająca oraz gra w kręgle na tarasie.Spotkanie uświetnił występ uczennicy Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz w Koszalinie- Małgorzaty Piekarskiej, który wywołał zachwyt słuchaczy. Dla przybyłych gości seniorzy przygotowali drobne upominki i ciasto pieczone na zajęciach kulinarnych.

Mamy nadzieję, że starania seniorów i pracowników oraz wkład włożony w przygotowanie tego dnia nie pójdą na marne i zgłoszą się chętni na trzy miejsca , które jeszcze są wolne.