WIELKANOC Z TRADYCJĄ

Śniadanie Wielkanocne w Klubie Senior+

13 kwietnia 2022 roku w Dziennym Domu Pogodna Jesień “Senior+” miejsce miało Wielkanocne Śniadanie w którym udział, poza seniorami i pracownikami Dziennego Domu, wzięła również Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej “Zielony Taras” w Koszalinie oraz ksiądz Kazimierz Mordacz z parafii św. Ignacego z Loyoli, który poświęcił posiłki. Po krótkiej przemowie powitalnej Seniorzy przedstawili krótki pokaz artystyczny i zaśpiewali wielkanocną pieśń.

Na stołach nie zabrakło oczywiście tradycyjnych ciast, żurku i jajek, jak również ozdobnego owsa w wielkanocnych miseczkach. Uczestnicy Dziennego Domu na jeden moment zastąpili wielkanocnego Zajączka wręczając skromne, ręcznie wykonane prezenty dla wszystkich gości i siebie nawzajem. Tegoroczne przyjęcie było wyjątkowe także ze względu na odwiedziny naszych małych przyjaciół z zaprzyjaźnionego przedszkola, którzy wręczyli Seniorom drobne upominki.

Pełnych miłości, radości i zdrowia Świąt Wielkiej Nocy oraz bogatego zajączka życzą Seniorzy i pracownicy Dziennego Domu Pogodna Jesień “Senior+”

.