„6 lat minęło…”

Tradycyjnie, w lipcu, w Domu Pomocy Społecznej „Zielony Taras” w Koszalinie odbyła się impreza plenerowa z okazji 6-lecia powstania Domu.

Imprezę otworzyła dyrektor placówki Pani Grażyna Sienkiewicz wraz z zastępcą dyrektora Panią Katarzyną Łuczak. Padło wiele życzliwych słów, gratulacji  i podziękowań. Nie zabrakło też gorących życzeń skierowanych do całej społeczności placówki. Dla uczestników uroczystości przygotowano wiele atrakcji.

W pracowni terapii zajęciowej dobrano stroje do barwnego i bardzo wesołego pokazu mody disco w którym udział wzięli pracownicy. O przeżycia artystyczne zadbał zespół „ Stokrotki” z repertuarem piosenek ludowych oraz Natalia Matusiak, która
w swoim programie przedstawiła utwory znanych i lubianych wykonawców polskiej muzyki rozrywkowej z lat 70-tych. Piękne zdjęcia robiła Pani Maria Pluta. Nie zabrakło również konkursów przygotowanych przez Panią Izabelę Wesołowską, wspólnego biesiadowania przy ognisku oraz pysznych ciast. Radość i uśmiech na twarzach mieszkańców był dla nas bezcenny.