Codzienność w naszym domu

.

IMG_2977Wszyscy mieszkańcy czują się dobrze w placówce, która stała się ich domem. Seniorzy uwielbiają korzystać z tarasu i ogrodu, kiedy jest piękna pogoda. Dom otacza szereg alejek spacerowych z ławeczkami.

Alejki pozbawione są barier architektonicznych co umożliwia samodzielne przemieszczanie się mieszkańców po terenie. Znajdują się ogrody gdzie mieszkańcy dbają o kwiaty i warzywa. Kiedy jest pochmurno i pada deszcz mieszkańcy nie nudzą się.

Uczęszczają na zajęcia z muzykoterapii, arteterapii czy socjoterapii. Każdy obowiązkowo i chętnie się gimnastykuje w sali rehabilitacji. W każdy czwartek do kaplicy seniorzy chodzą prosić o zdrowie. Organizowane są dla seniorów uroczystości urodzin, imienin i różnego typu spotkania okolicznościowe.

Zapraszamy różnych gości i organizujemy koncerty. Odwiedzają nas przedszkola, szkoły, biblioteka. Duża ilość atrakcyjnych zajęć pozwala naszym mieszkańcom zapomnieć o codziennych kłopotach. Dla seniorów nadszedł czas odpoczynku i zadowolenia z każdego dnia.