Cóż za jubileusz!!!

 

Niezwykłą uroczystość obchodziliśmy w “Złotym Wieku” w dniu 12 kwietnia…

Pani Wanda i pan Teodor obchodzili 10 rocznicę pożycia małżeńskiego i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż poznali się w naszym Domu! Tak, tak, pani Wanda przychodzi do DDP “Złoty Wiek” blisko 20 lat a kiedy przed kilkunastoma laty do grupy seniorów dołączył pan Teodor “zaiskrzyło” między nimi niemal od początku. Zakochani po okresie narzeczeństwa postanowili złożyć przed bogiem przysięgę małżeńską i tak są ze sobą szczęśliwie do dziś.

Obydwoje czynnie udzielali się na rzecz Domu i seniorów, pan Teodor przez kilka lat piastował funkcję przewodniczącego Rady Domu, pani Wandzia również pracowała w naszej Radzie i dodatkowo jako pielęgniarka z zawodu służyła pomocą i dobrą radą.

Obchody jubileuszu były niespodzianką dla małżonki i dla całej społeczności naszego Domu, w organizację i przygotowania do uroczystości wtajemniczona była tylko kadra. Program panie nasze przygotowały wyśmienity i bardzo zabawny; dużo humoru, piosenki i tańca. Oczywiście były życzenia zdrowia i wielu lat szczęśliwego pożycia…