Rozpoczęcie akcji “Zielony Taras”

W dniu 09.05.2023 r. oficjalnie rozpoczęliśmy IV edycję Akcji „Zielony Taras”. Pogoda nam dopisała. Dzieci z Przedszkola Nr 12 w Koszalinie, które odwiedziły nas z tej okazji, wspólnie z seniorami, posadziły pierwsze kwiaty na naszym tarasie, które dostaliśmy od Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Plon Gabriela i Jerzy Koroza z Koszalina.

Nasi mali goście z Przedszkola zobaczyli także domki dla owadów i karmniki dla ptaków, które wcześniej wykonały wraz z rodzicami, a teraz zdobią teren DPS.

Sadzenie roślin było dla dzieci i seniorów okazją do wspólnego spędzenia czasu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej Akcji, uda się nam to powtórzyć.

Dlatego w imieniu naszych mieszkańców prosimy o podarowanie roślin kwitnących i nie tylko, które są zbędne w Państwa ogrodach, na tarasach czy balkonach. Przyjmiemy również donice, ziemię ogrodową, i inne przedmioty, które pomogą nam w upiększeniu tarasu lub ogrodu.

    

 

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 94 717 08 95, 94 717 05 24 lub 94 717 08 90. Jeżeli darczyńcy chcą pozostać anonimowi, mogą dostarczyć rośliny bezpośrednio
do DPS i pozostawić je na naszym tarasie. Akcja potrwa
do dnia 12 czerwca 2023 r.