Śniadanie Wielkanocne

 

W towarzystwie pana Przemysława Krzyżanowskiego zastępcy prezydenta ds.Polityki Społecznej oraz zaproszonych gości 27 marca 2018 roku zasiedli seniorzy Dziennego Domu Pogodna Jesień “Senior +” w Koszalinie przy świątecznym , wielkanocnym stole.

Spotkanie rozpoczął krótki program artystyczny przygotowany przez seniorów . Wiersze o wiośnie i Wielkanocy oraz instrumentalny występ pana Witolda wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Ponadto z niespodzianką- zjawiły się trzylatki z Przedszkola nr 16 w Koszalinie z przemiłym , krótkim występem dla seniorów.

To nasze domowe , rodzinne spotkanie seniorzy przeżywali już od czasu przygotowań potraw, ozdób i dekoracji poprzez program artystyczny aż po duchowe zrozumienie . Wspólne śniadanie w Pogodnej Jesieni to dla niektórych , samotnych osób jedyny radosny moment bycia z rodziną podczas Świąt Wielkanocnych.

…Życzymy Wam, Kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. ….