„Zielony Taras”

 

25 lipca 2017 roku odbyły się uroczyste obchody 2-lecia działalności Domu Pomocy Społecznej w Koszalinie. Podczas których odbyło się niecodzienne wydarzenie. Prezydent Miasta Koszalina Pan Piotr Jedliński, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Krystyna Kościńska,  Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Koszalinie Pani Grażyna Sienkiewicz oraz mieszkaniec Domu Pan Andrzej Bednarski odsłonili uroczyście tablicę z nadanym imieniem dla Domu Pomocy Społecznej  „Zielony Taras”.

Zwieńczeniem oficjalnych obchodów jubileuszu była cześć artystyczna przygotowana przez naszych mieszkańców oraz mieszkańców z zaprzyjaźnionych domów. Wystąpiły koszalińskie zespoły śpiewacze takie jak „Stokrotki Nowobramskie”, „Lechici” i „Złote Nutki”, którzy uświetnili nam naszą uroczystość za co im bardzo dziękujemy. Oczywiście nie mogło zabraknąć zespołów tanecznych, takich jak „Szyk”, „Volare” i „Gracja”.

Druga rocznica istnienia Domu była niezwykle ważnym i radosnym przeżyciem dla całej społeczności placówki. Ten dzień zarówno dla mieszkańców jak i dla pracowników upłynął w radosnej, biesiadnej atmosferze.