Ostatki

DSC00722[1]W ostatni dzień karnawału, 09 lutego w  tzw. „Ostatki” spotkali się Seniorzy z dwóch dziennych domów: „Złotego Wieku”, „Pogodnej Jesieni” oraz mieszkańcy DPS.

Piękne dekoracje w postaci kolorowych balonów, serpentyn i girland przygotowali pracownicy placówki. Był również poczęstunek w postaci zimnych napojów i ciast przygotowanych przez kadrę Złotego Wieku i Pogodnej Jesieni oraz piekarnię Bajgiel z Będzina. Wodzirej w czerwonym cylindrze zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Oprawę artystyczną zapewnili Seniorzy ze Złotego Wieku występami malowniczej grupy tanecznej „Podlotki”. Panie zaprezentowały egzotyczny taniec w ekologicznych spódniczkach, zapraszając do wspólnej zabawy uczestników imprezy.

Kolejną atrakcją spotkania był skecz pt. „Ja zimny, ona gorąca” w wykonaniu pary ze Złotego Wieku. Artyści zebrali mnóstwo oklasków, a konkurs- taniec w parach z balonikami między głowami uczestników zachęcił do udziału aż 10 chętnych. Ta świetna zabawa uwieńczona słodkimi nagrodami, stanowiła chwilę oddechu przed dalszymi tańcami.

Ponad dwugodzinny czas zabawy zakończył korowód tańczących w rytm piosenki: „Jedzie pociąg z daleka”.